بنيان گذار مولتي كامبت

زندگی نامه استاد راستینه
در سال 1353 در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد، او فرزند چهارم خانواده بود و در فعالیت های کودکانه هیچ گاه خسته نمی شد.

K

از همان دوران علاقه به ورزش، جنگیدن و مبارزه او را از دیگر برادران جدا کرده بود.مادرش همیشه از کنترل نشدنش در ورزش میگفت. شور او وقتی بیشتر شد که از کلاس پنجم مدرسه گیوه چیان به عنوان کایپیتان تیم منخب مدرسه انتخاب شد و این انتخاب سالها ادامه داشت. سخت کوشی و ممارست دائم او باعث شد وارد تیم 17 شهریور شود.استاد طباطبایی مربی 17 شهریور عاشق بازی این هافبک تهاجمی تیمش بود و همیشه اورا در ترکیب فیکس استفاده می کرد تا بالاخره به سهیل قم تیم اول استان دعوت شد پس از آن در تیم پاس و در کنار سرهنگ بناییان در زمین خاکی ترمینال مشغول تمرین گردید.

13a

قدرت دستهای او در فوتبال مهار نشدنی بود از این رو در هندبال به پرواز در آمد او توانست جزء بهترین های هندبال قم قرار گیرد. تابستان 72 پس از دیدن هنر رزمی کیوکوشین کاراته و شناخت اویاما، عاشق این رشته شد و روحش از کیوکوشین شعله ور شد.

12a

خواب و خیال فوتبالیست شدن از ذهنش پر کشید و کفشهایش را آویزان کرد. او عاشق ورزش رزمی شده بود و عاشقانه پا در باشگاه می گذاشت، او می گوید وقتی در فوتبال گل می زدم از شدت خوشحالی به آسمان می پریدم و سر از پا نمی شناختم وقتی خوشحالی مربی ام را می دیدم  سر مست بودم از اینکه او را شاد کرده ام ولی  وقتی اولین قطرات عرق در باشگاه روی پیشانی ام دوید و اولین ضربه را خوردم حسی مثل پرواز داشتم  حسی که مال خودم بودم ... کیوکوشین بدنش را آبدیده کرده ، اندیشه های استاد اویاما، مردی که از جنس زمان بود ذهنش را همچون خودش به دامن طبیعت به انتهای کهکشان ها و به اعماق تاریک درون انسانها برد.
او درباره ی این حس می گوید، در آن شور و حال جوانی هر قدمی که در ورزش رزمی بر می داشتم انتهای جدیدی از دنیای نو، بر من گشوده می شد و یک لذت سیری همه ی وجودم را فرا می گرفت چندین ساعت تمرین، مبارزه، ساعتها فکر و مطالعه پیرامون دلیل پیدایش هنر رزمی و ... کار روزانه ی او بود دیگر سالنی در شهر نبود که عرق های تنش را حس نکرده باشد .
روز و شب تمرین در این رشته را یکی از اصول زندگی قرار داده بود. او به دنبال حرکات جدید و نو بود. بسیاری از شبها که مردم در خواب ناز بودند در حالیکه نگاهش به ستارگان آسمان کویری قم بود با تبسم می دوید ... آری ... صدا... صدای گامهای او بود که در سکوت شب به گوش می رسید .
یکسال از ورودش به کیوکوشین نگذشته بود که ضربات مشتش و تنوع حرکات بدن او از دروازه ی شهرها گذشت.با تلاش او استاد بهادران وارد قم گردید و کیوکوشین کاراته وارد مرحله ی جدیدی در این شهر کویری گردید. روح طغیانگر و سیری ناپذیر او و اشتیاقش برای نوآوری باعث شد به دنبال  تکنیکهای جودوبرود. در کنار استاد رسولی گوشه ای از تکنیکهای جودو را فرا گرفت پس از آن سراغ تمرینات آیکیدو رفت پسس وارد کن دو گردید.
تحت نظارت استاد کرمیار به یادگیری این هنر پرداخت حضور استاد آراباجیکسی رئیس فدراسیون  کن دو بلغارستان  فرصت خوبی بود تا ایشان بتواند سطح معلومات خود را بالا ببرد.دژبان مرکز ارتش  نقطه آغاز همکاری با نیروهای مسلح بود تا هنر کن دو در این نیرو به نمایش درآید و بعد یگان ویژه نیروی انتظامی با تیز بینی جناب سرهنگ بابائی در اختیار کن دو قرار گرفت. با شروع سبک مولتی کامبت در سال 82 و تمرینات گسترده این سبک دریچه تازه ای به سوی هنرهای رزمی گشوده گردید او با اقتدار به دنبال اثبات ایران عزیزش و ایرانی بودنش بود، باید به دنیا ثابت می کرد که ایرانی برترین است و این تازه آغاز یک راه طولانی بود. ترکیب سبک باشگاهی و حفاظت شخصی برای اولین بار در دنیا در مولتی کامبت ظهور کرد این سبک آمیزه ای از بهترین های هنرهای رزمی و دفاع شخصی حفاظتی بود ،در سال1385 به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای تشکیل و آموزش گروهان ضربت فراخوانده شد.سردار باطنی و سردار طلایی از حامیان آموزش و جناب سرهنگ صدوقی مشوق ایشان شدند تا یکی از بهترین سبکها در فرماندهی انتظامی مشغول به آموزش شود.  مرکز انتظام پلیس  پیشگیری ناجا جهت آموزش  نفرات شرکتهای حفاظتی خود توسط  جناب سرهنگ  حسینی از استاد راستینه   کمک گرفت و در سال 1387 برای اولین بار فستیوال بزرگ دفاع شخصی  و هنرهای  رزمی توسط این سبک و مرکز انتظام در سالن شهید افراسیابی برگزار گردید.  یک اقدام  نو و بی نظیر . در گذشته سبکهای زیادی ابداع شده و میشوند ولی همگی رزم باشگاهی هستند و تاکید چندانی بر امنیت خانواده نداشتند. سبک مولتی کامبت با افکار بلند خود خانواده ها را از بعد جسمانی،روحی،روانی و امنیتی آرامش داده  و برای هر سن و سال و هر رده آموزشهای خاصی را تدارک دیده است.

14a 15a 17a 18a 19a


 

 

 

 


شما در این صفحه قرار دارید: