multi-logo

کیف‌قاپ‌ها دست مالباخته را قطع کردند

کیف قاپ ها دست صاحب کیف را در شهریار قطع کردند/ عاملان قطع پای نوجوان کهگیلویه‌ای دستگیر شدند.

2 تبهکار خشن هنگام سرقت پول مشتری بانکی در منطقه اندیشه شهریار وقتی با مقاومت مالباخته روبه‌رو شدند، مچ دست او را با قمه قطع کردند.

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهریار تماس گرفت و خبر داد 2 مرد کیف‌قاپ با حمله به یک مرد رهگذر بشدت او را زخمی کرده‌اند. دقایقی بعد با حضور ماموران در محل حادثه ـ منطقه اندیشه ـ معلوم شد مردی کنار خیابان بی‌هوش افتاده و مچ دست وی نیز قطع شده است.
در پی این حادثه، مرد زخمی به بیمارستان منتقل شد.

ماموران با تحقیق از شاهدان حادثه متوجه شدند عاملان حادثه 2 راکب یک دستگاه موتورسیکلت بوده‌اند که در پی درگیری با مرد جوان به قصد سرقت کیف و مقاومت وی با قمه به او حمله کرده و مچ دستش را قطع کرده‌اند.

با ثبت اظهارات شاهدان، تحقیقات در این زمینه ادامه پیدا کرد تا این‌که در تماس تلفنی مسوولان بیمارستان در شهریار با پلیس معلوم شد مرد زخمی به هوش آمده است.

با حضور ماموران در بیمارستان مرد زخمی در تشریح ماجرا گفت: روز حادثه برای دریافت چند میلیون تومان پول از حسابم به بانک رفته و پس از بازگشت در خیابان منتظر تاکسی بودم که یک موتورسیکلت به من نزدیک شد و راکبان قصد سرقت کیف پول‌هایم را داشتند.

شاکی اضافه کرد: به مقابله با آنها پرداختم تا مانع از سرقت کیفم شوم. در همین موقع یکی از کیف‌قاپ‌ها با قمه‌ای که همراه داشت به من حمله‌ور شد و مچ دستم را قطع کرد. با صدای فریادهایم، مردم که متوجه ماجرا شده بودند به کمکم شتافتند و متهمان که با حمله مردم خشمگین روبه‌رو شده بودند، پس از ناکامی در سرقت از محل متواری شدند.

بنابر این گزارش، با اطلاعات به دست آمده از شاکی و چهره‌نگاری رایانه‌ای از کیف‌قاپ‌های شرور، جستجوهای پلیسی برای یافتن آنها ادامه دارد.